Catering teenus

Telli meid toitlustajaks

Kvaliteetne tooraine, maitsvad toidud!

Meie menüü põhineb traditsioonilistel ja tuntud roogadel, mis valmistatud värskest hooajalisest toorainest. Koostame menüü vastavalt teie soovidele. Oleme spetsialiseerunud seminaride, kliendiürituste ja teiste sündmuste teenindamisele. Tellimiseks ja menüü koostamiseks võtke kindlasti meiega ühendust.

Kontoritoitlustus

Rootsi laud

Kosutage oma külalisi meie maitsva Rootsi laua valikuga. Oleme armastusega välja töötanud värske ja ainulaadse menüü.

Võilevavaagen ja suupisted

Argipäevaseks kontoritoitlustuseks sobivad hästi meie võileivad ja näputoidud. Need rõõmustavad meeldiva maitse ja praktilisusega.

Hommikusöögiga koosolek

Meie rikkalik hommikusöögi menüü loob hea päeva alguse.

Seminarid ja kliendiüritused

Külm buffet

Meie valikust leiate erinevaid salateid, liha- ja kalavalikuid, taimseid alternatiive ning sobivaid lisandeid. Kasutame värsket ja tervislikku toorainet meeldejäävate maitsekombinatsioonide saavutamiseks.

al. 10 €

Inimese kohta

Soe buffet

Kodused ja kosutavad liha-, kala- ja taimetoidud on valmistatud võimalikult suures mahus kodumaisest hooajalisest toorainest. Soe buffet serveeritakse marmiitides.

al. 10 €

Inimese kohta

Suupisted ja näputoidud

Pakume laia valikut värskeid ja põnevate maitsekooslustega suupisteid. Koostame menüü vastavalt Teie soovidele, mõeldes kaasa ja nõustades toidu koguste ja valikute osas.

al. 8 €

Inimese kohta

Magustoidud

Klassikalised magustoidud, magusad ampsud, küpsetised, koogid, kringlid ja tordid nii argiste lõunasöökide kõrvale kui pidulike sündmuste tähistamiseks.

al. 3 €

Inimese kohta

Küsi pakkumist

Palun kirjeldage sündmust, et teaksime teie ootuste ja vajadusetega arvestada. Koostame teile personaalse pakkumise.